Kontakt i współpraca

Witaj na blogu Zew Przygody:)


Daria i Maciej

Od studiów idziemy razem przez świat, nierzadko śladami moich Dziadków, którzy w czasach komuny zjechali pół globu. Rodzice też nie próżnowali. Już w dzieciństwie zaszczepili we mnie pasję, którą później udało mi się zarazić męża;)

Uwielbiamy różnorodność - ośnieżone szczyty gór, polodowcowe jezora, zapachy miejscowych roślin, pustynie, wyspy, dumne wulkany, rzeki, klify opadające do morza; zapomniane wioseczki, tajemnicze opactwa i klasztory, odgłosy cykad, średniowieczne miasteczka, architekturę kolonialną oraz szeroko pojętą egzotykę. Odwiedzamy miejsca z Listy UNESCO ale nierzadko dokonujemy własnych odkryć. 

Chętnie wspinamy się na rozmaite punkty widokowe, gdzie urządzamy pikniki zakrapiane miejscowymi trunkami;) Podróżujemy niskobudżetowo ale lubimy porządnie zjeść i popróbować nowych smaków. Prędzej zaoszczędzimy na wstępie do kolejnego kościoła niż zrezygnujemy z degustacji na lokalnym targowisku. Nieobcy nam autostop, couchsurfing ani spanie w namiocie na dziko choć, stosownie do wieku - odchodzimy pomału od męczących nocek na lotniskach;) 

Często do śniadania oglądamy programy Roberta Makłowicza:) Już wiele razy podążaliśmy tropem jego odcinków - zobaczyliśmy w ten sposób dziesiątki inspirujących miejsc, a co najważniejsze, zawsze wiedzieliśmy czego i gdzie próbować:)

Mam nadzieję, że blog się Wam spodoba a wiedza i doświadczenia w nim zgromadzone wydadzą się pomocne przy planowaniu własnych wyjazdów. Korzystajcie:)

Zapraszamy do kontaktu i współpracy pod adresem dariadowejko@gmail.com Służymi radami! Masz pytania? 

Potrzebujesz wskazówki? Napisz do nas, postaramy się pomóc:) 

Polub Zew Przygody na Facebooku i bądź na bieżąco!:)

Kontakt do autorki bloga Zew przygody
Sycylijskie wyprawy autostopowe, 2013 / 2014 r 
Lofoty, lipiec 2012r
 Malezja, marzec 2016r

Komentarze

  1. Moja cała Daria! Każde słowo się zgadza :) super blog, najlepszy :) zdjęcia są przepiękne i inspirujące, jak nie mam humoru rano to wchodzę do Ciebie, przenoszę się do Włoch, Hiszpanii, Grecji i od razu jest mi wesoło i mam lepszy dzień :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Aż się ciepło na sercu robi, kiedy się takie miłe słowa czyta :) :*

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się ten post? Bardzo ucieszy mnie Twój komentarz :)

Daria Staśkiewicz